close
تبلیغات در اینترنت
اخبار باشگاه

لطفا در نظر سنجی شرکت نمایید
جستجوگر پيشرفته سايت



برگزاری مسابقات اوپن نوجوانان هشتگرد و اعلام نتایج
برگزاری مسابقات اوپن نوجوانان هشتگرد و اعلام نتایج


در روز جمعه 12 دی ماه یکدوره مسابقات اوپن نوجوانان به همت هیأت تنیس روی میز ساوجبلاغ برگزار گردید . 

در این مسابقات که بازیکنانی از نظرآباد هشتگرد و آبیک حضور داشتند پس از برگزای مسابقات در جدول دو حذفی نتایج زیر بدست آمد : 


نفر اول : امیر محمد رجبی - آبیک 


نفر دوم : امین دهقانی پور - هشتگرد 


نفر سوم : حسین خسروپور


تعداد بازديد : 515
کسب مقام اول تیمی و انفرادی آموزشگاهی استان قزوین توسط دانش آموزان آبیکی
کسب مقام اول تیمی و انفرادی آموزشگاهی استان قزوین توسط دانش آموزان آبیکی

در تاریخ 23 آذر ماه مسابقات انفرادی و تیمی تنیس روی میز آموزشگاهی استان قزوین در سالن امیر المومنین مینودر قزوین برگزار گردید . 


در این مسابقات در قسمت تیمی مقطع ابتدایی 4 تیم شرکت داشتند که عبارتند از ناحیه یک - ناحیه 2- البرز و آبیک 

که پس از سه دور بازی دوره ای نتایج زیر حاصل گردید : 


مقام اول : ناحیه یک 

مقام دوم : ناحبه دو

مقام سوم : البرز


در قسمت تیمی دوره اول متوسطه نیز 4 تیم ، ناحیه یک  - ناحیه دو- البرز و آبیک که پس از سه دور بازی دوره ای نتایج زیر حاصل گردید :


مقام اول تیمی : امیر محمد رجبی-محسن اسبقی-مهدی موسوی - علی رنجبر - شهرستان آبیک 

مقام  دوم تیمی : شهرستان البرز

مقام سوم : ناحیه یک


در قسمت انفرادی مقطع ابتدایی نیز 19 نفر ورزشکار شرکت داشتند که پس از برگزاری 18 بازی در جدول تک حذفی نتایج زیر حاصل گردید: 


مقام اول : کیارش زین العابدینی - ناحیه یک

مقام دوم‌: مهیار بهنام نژاد - ناحیه یک 

مقام سوم مشترک : محمد رضا حسین پور-ناحیه دو - امیر محمد رفاهی نژاد- البرز


در قسمت انفرادی دوره اول متوسطه نیز 18 ورزشکار  شرکت داشتند که پس از برگزاری 17 بازی در جدول تک حذفی نتایج زیر حاصل گردید: 


مقام اول : امیر محمد رجبی - آبیک

مقام دوم : دانیال اباذری - البرز

مقام سوم  مشترک : محسن اسبقی-آبیک و حکیما -ناحیه یک 



برای مشاهده تصاویر بیشتر مسابقات کلیک کنید 



تعداد بازديد : 537
مسابقه اوپن تنیس روی میز نوجوانان و بزرگسالان شهرستان ساوجبلاغ


در روز پنجشنبه تاریخ سیزدهم آذرماه مسابقه تنیس روی میز اوپن نوجوانان و بزرگسالان در سالن شهید جوینی شهر هشتگرد با حضور بازیکنانی از شهرستانهای آبیک هشتگرد و نظرآباد برگزار گردید و پس از برگزاری در دو جدول دو حذفی در پایان نتایج زیر بدست آمد .


نفرات برتر نوجوانان 


 نفر اول : محمد اصل دهقان - نظرآباد 

نفر دوم : امیر محمد نصیری - هشتگرد 

نفر سوم : امیر رضا بغدادی - آبیک 


نفرات برتر بزرگسالان 


نفر اول : مهدی معدنکن - هشتگرد 


نفر دوم : مسعود موسوی - نظرآباد


نفر سوم : محمد اصل دهقان - نظرآباد  



تعداد بازديد : 586
برگزاری مسابقات مدارس ابتدایی و راهنمایی شهرستان آبیک

در تاریخ 93/9/2 مسابقات دانش آموزی  تنیس روی میز مقطع ابتدایی و راهنمایی شهرستان آبیک در باشگاه هیأت تنیس روی میز شهرستان آبیک برگزار گردید 

در این مسابقات که با حضور 18 نفر از مقطع ابتدایی و 10 نفر از مقطع راهنمایی انجام شد پس از برگزاری مسابقات در دو جدول دو حذفی در پایان نتایج زیر بدست آمد . 

در ضمن  نفرات برتر هر مقطع به مسابقات آموزشگاهی  استان قزوین در تاریخ 23 آذر ماه اعزام خواهند شد. 


نفرات برتر مقطع ابتدایی 


مقام اول : محمد امین فلاح زیارانی - چهارم ابتدایی 


مقام دوم : محمد حسام نجفی - ششم ابتدایی 


مقام سوم : شایان حدادی - ششم ابتدایی 


نفرات برتر مقطع راهنمایی 


مقام اول : امیر محمد رجبی - هفتم 


مقام دوم : محسن اسبقی - هشتم  


مقام سوم : سید مهدی موسوی - هشتم 


لازم به ذکر است نفرات برتر این مسابقات عضو هیأت تنیس روی میز شهرستان آبیک می باشند و زیر نظر این هیإت تمرین می کنند . 


برای مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب بروید


تعداد بازديد : 538
نتایج مسابقه تنیس روی میز روز جمعه 11 مهر شهرستان نظرآباد

در تاریخ 11 مهر یک دروه مسابقه تنیس روی میز در شهرستان نظرآباد برگزار گردید. 

این مسابقه در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان برگزار گردید 

در این مسابقات بازیکنانی از شهرستان های آبیک - هشتگرد - اشتهارد- نظرآباد شرکت داشتند 

مسابقه نونهالان بصورت دوره ای حذفی برگزار گردید که در پایان نتایج زیر بدست آمد . 


نفر اول نوجوانان: امیرمحمد نصیری ( هشتگرد )


نفر دوم نوجوانان : امیر محمد رجبی ( آبیک )


نفر سوم نوجوانان : امیر رضا بغدادی ( آبیک )



مسابقه بزرگسالان بصورت یک جدول دو حذفی برگزار گردید که نتایج زیر بدست آمد .


نفر اول بزرگسالان : مسعود پور موسوی ( نظرآباد)


نفر دوم بزرگسالان : مهدی معدنکن (هشتگرد)


نفر سوم بزرگسالان : داوود برارکپور (هشتگرد)


برای دیدن ادامه عکس ها به ادامه مطلب بروید


تعداد بازديد : 761
برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 تنیس روی میز ویژه بانوان

با سلام به اطلاع می رساند  یک دوره مربیگری درجه 3 تنیس روی میز با مجوز فدراسیون تنیس روی میز ایران ویژه بانوان و برنامه ریزی هیأت تنیس روی میز شهرستان ساوجبلاغ در شهر هشتگرد در اواسط شهریور ماه برگزار خواهد .

علاقمندان به شرکت در این دوره  برای کسب اطلاعات بیشتر  می توانند با شماره 09359278703 آقای داوود برارکپور (دبیر هیأت تنیس روی میز شهرستان ساوجبلاغ) تماس حاصل فرمایند .


تعداد بازديد : 356
برگزاری مسابقه جایزه بزرگ در نظرآباد + نتایج + دانلود بازی فینال
برگزاری مسابقه جایزه بزرگ در نظرآباد + نتایج + دانلود بازی فینال


در روز پنج شنبه  تاریخ 22 خرداد ماه مسابقه جایزه بزرگ در شهرستان نظرآباد با شرکت بازیکنانی از تهران کرج هشتگرد آبیک و قزوین با اسپانسری باشگاه مه آفرید و همکاری هیأت تنیس روی میز شهرستان نطرآباد برگزار گرید. 

مسابقه به صورت گروهی در 13 گروه 3 نفری برگزار گرید که از هر گروه دو نفر به جدول تک حذفی صعود کردند .

در نهایت پس از برگزاری مسابقه در جدول تک حذفی مقامهای اول تا سوم مشترک  بصورت زیر مشخص گردید. 


نفر اول : آقای مجتبی امینی از قزوین 

نفر دوم : آقای ایمان گلشاهی از قزوین 

نفرات سوم مشترک : آقایان مسعود پورموسوی از نظرآباد و حمید شمس از کرج 


برای دانلود بازی فینال به ادامه مطلب بروید 


تعداد بازديد : 511
برگزاری مسابقه جایزه بزرگ در نظرآباد
تعداد بازديد : 328
برگزاری مسابقات اوپن تنیس روی میز به مناسبت بعثت پیامبر اکرم (ص)

در تاریخ 5 خرداد ماه به مناسبت بعثت پیامبر اکرم (ص) یکدوره مسابقات بصورت اوپن در دو رده سنی بزرگسالان و نوجوانان در سالن شهید جوینی هشتگرد  برگزار گردید. 

در این مسابقات که بازیکنانی از شهرستان های نظرآباد - آبیک - هشتگرد و  کرج حضور داشتند  بازیکنان در دو جدول دو حذفی به رقابت پرداختند که در نهایت نتایج زیر رقم خورد


نفر اول بزرگسالان : مسعود پورموسوی  - نظر آباد 

نفر دوم بزرگسالان : حمید شمس - کرج 

نفر سوم : سجاد خامنه -کرج 


نفر اول نوجوانان : نوید شمس - کرج 

نفر دوم نوجوانان : حسین خسروپور  - هشتگرد 

نفر سوم نوجوانان : امیر رضا بغدادی - آبیک  


در پایان به نفرات برتر بزرگسالان و نوجوانان و همچنین به دو نفر به عنوان بازیکن اخلاق  جوایز نقدی اهدا گردید.


بازیکن اخلاق بزرگسالان : آقای جعفر بیگدلی - آبیک 


بازیکن اخلاق نوجوان  : آقای نوید آزغ - هشتگرد 


تعداد بازديد : 314
برگزاری مسابقات تنیس روی میز مدارس شهرستان آبیک

در تاریخ  24 اردیبهشت ماه  یکدوره مسابقات به مناسبت میلاد امام علی (ع) بین مدارس ابتدایی شهرستان آبیک برگزار گردید . 

در این مسابقات که  16 نفر از بازیکنان برتر مدارس شهرستان حضور داشتند. پس از برگزاری مسابقه بصورت دو حذفی در نهایت افراد ذیل مقام های اول تا سوم را کسب نمودند که از طرف اداره آموزش و پرورش هدایایی به رسم یادبود به آنها اهدا شد . 


نفر اول : محمد حسام نجفی  از مدرسه جامی 

نفر دوم : امیر محمد رجبی از مدرسه فتح المبین 

نفر سوم : محمد امین فلاح از مدرسه علامه اقبال 

تعداد بازديد : 368
گزارش مسابقات تنیس روی میز جام فجر

در تاریخ 10 بهمن یکدوره مسابقات تنیس روی میز به مناسبت گرامیداشت دهه فجر به میزبانی هیأت تنیس روی میز شهرستان نظرآباد برگزار گرید . 

این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان با حضور 38 نفر از شهرستان های آبیک ،ساوجبلاغ، نظرآباد و اشتهارد برگزار گرید که در پایان به نفرات برتر هر رده سنی جوایز نقدی اهدا گردید 

نفرات برتر نوجوانان : 

نفر اول :امیر محمد رجبی (آبیک) 

 نفر دوم : امیر محمد نوزارع (نظر آباد) 

 نفر سوم : بهادری


نفرات برتر بزرگسالان : 

نفر اول : مسعود پور موسوی (نظرآباد) 

 نفر دوم : مهدی معدنکن (ساوجبلاغ) 

 نفر سوم : مجید نوزارع (نظرآباد)

تعداد بازديد : 371
اطلاعیه سایت

با سلام خدمت تمامی بازدیدگنندگان 


مطالب سایت پیش روی شما همان مطالب وبلاگ هیأت تنیس روی میز شهرستان آبیک می باشد که تا چند روز دیگر محتوای وبلاگ به طور کامل به این سایت منتقل می گردد و وبلاگ کاملا از دسترس خارج خواهد شد از این پس جهت دانلود بروزترین بازیها و آموزش های تنیس روی میز به سایت هیأت Ab1tta.ir مراجعه نمایید



تعداد بازديد : 286
اعزام تیم نونهالان استان قزوین به مسابقات قهرمانی کشور نونهالان

تیم نونهالان تنیس روی میز استان قزوین دوشنه شب  به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور نونهالان  که  از 23 تا 25 مرداد ماه در ارومیه برگزار می شود به ارومیه  اعزام شدند. 

 ورزشکاران اعزامی در مسابقات انتخابی استان که در تیرماه امسال در قزوین برگزار شد به این مسابقات راه یافتند


نفرات اعزامی استان قزوین  در این مسابقات به شرح ذیل است .

1-رضا گنجی (البرز)

2-سامان خانزاده (قزوین)

3-کیارش زین العابدینی (البرز)

4-مهیار بهنام نژاد ( قزوین)

5- امیر محمد رجبی (آبیک )

لازم به ذکر است  آقای امیر محمد رجبی نونهالان آینده دار شهرستان آبیک  به عنوان اولین بازیکن این شهرستان در رشته تنیس روی میز در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می کند.


تعداد بازديد : 369
برگزاری اردوی تمرینی هیأت تنیس روی میز شهرستان آبیک و البرز

در تاریخ نوزدهم تیرماه 92 اردوی تمرینی مشترک بازیکنان خردسال و نونهال هیأت تنیس روی میز شهرستان آبیک و البرز در خانه پینگ پنگ شهرستان البرز برگزار گردید .

در این اردوی تمرینی که 13 نفر از بازیکنان خردسال و نونهال شهرستان آبیک حضور داشتند مسابقه ای دوستانه در  بین بازیکنان برگزار گردید که در پایان مقام های اول تا چهارم به ترتیب زیر معرفی گردیدند .

نفر اول : امیر محمد رفاهی نژاد (البرز)

نفر دوم : امیر رضا بغدادی (آبیک)

نفر سوم : محسن اسبقی (آبیک)

نفر چهارم : امیر محمد رجبی(آبیک)

 

برای مشاهده تصاویر به ادامه مطلب بروید

تعداد بازديد : 319
مسابقات تنیس روی میز نونهالان انتخابی استان قزوین
مسابقات تنیس روی میز نونهالان انتخابی استان قزوین


تعداد بازديد : 327